2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Grudziądz
Dodane 22 kwietnia 2024

KELNER na sezon letni - Klasyk / ODNOWA

Wynagrodzenie

27,70 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rekrutacja na sezon letni czas start! Do lokali Klasyk Burgers & Cocktails oraz ODNOWA Pizza & Cocktails poszukujemy osób na stanowisko KELNER, dla których praca w gastronomii to przyjemność.

OBOWIĄZKI:

  • Perfekcyjna znajomość karty menu

  • Obsługa gości zgodnie ze standardami firmy

  • Telefoniczne przyjmowanie zamówień

  • Obsługa nalewaka z piwem i frizzante

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • Odpowiedzialność za rozliczenia finansowe

  • Obsługa systemu POS oraz terminala płatniczego

OFERUJEMY:

  • Pensja zawsze na czas

  • Umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 zł brutto

  • Strój służbowy: koszulka oraz zapaska

  • Rabaty pracownicze do obu lokali

  • Szkolenie wprowadzające z menu oraz obsługi Gości

WYMAGANIA:

  • Pełna dyspozycyjność w godzinach otwarcia lokalu

  • Gotowość do pracy w miesiącach od maja do października

  • Pełnoletniośćwarunek konieczny

  • Miłe usposobienie, gościnność oraz cierpliwość

  • Duża podzielność uwagi i skupienie

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z gośćmi

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Poszukujemy także osób z doświadczeniem na stanowisko BARMAN (stała współpraca), które cechuje się dodatkowo nadzorowaniem pracowników sali, robieniem koktajli alkoholowych i bez oraz parzeniem kawy przy użyciu ekspresu kolbowego.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, dołącz do naszego zespołu! Aby wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV za pomocą olx lub pozostaw w lokalu przy barze. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 913795513