2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Lipowa
Dodane 09 kwietnia 2024

Kelner - Praca Pełny Etat - Restauracja Hotelowa 4*

Wynagrodzenie

4 250 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel Zimnik jest czterogwiazdkowym obiektem położonym 7 km od Żywca i Szczyrku oraz 20km od Bielska-białej. Dysponujemy bazą noclegową, zapleczem gastronomicznym i centrum konferencyjno-bankietowym. Dodatkowym atutem jest część wellness & spa wraz z hotelową pływalnią i jej atrakcjami.

Obecnie poszukujemy Kelnera/ Kelnerki. Praca zmianowa w godzinach 12-20, 14-22

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa gości hotelowych
  • obłsuga imprez okolicznościowych, eventów, konferencji

WYMAGANIA:

  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia lub inna forma współpracy - w zależności od sytuacji kandydata
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia

Jak aplikować - informacje

Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać droga mailową, poprzez OLX lub składać osobiście w siedzibie firmy. Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Proszę również zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lipowa,

Śląskie

Śląskie, Lipowa
ID: 687692057