2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dział Rekrutacji
Dodane 21 maja 2024

KELNER / Praca w profesjonalnym kasynie / Umowa o pracę

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Medella S.A., jesteśmy firmą posiadającą większość dużych kasyn w Polsce, z przyjemnością ogłaszamy rekrutacje do kasyna w Warszawie! W związku z tym poszukujemy osób zainteresowanych pracą w fascynującym świecie gier!

Rekrutujemy osoby na stanowisko: Kelner

Zakres obowiązków:

  • obsługa sali i gości

  • sprzedaż barowa

  • dbanie o porządek na barze i sali

Nie masz doświadczenia, nie szkodzi – zapewniamy pełne szkolenie, które pozwoli Ci przygotować się do pracy. Nasze profesjonalne szkolenia są prowadzone przez doświadczonych trenerów. Dodatkowo od samego początku pracy, możesz liczyć na wsparcie od przełożonego.

Oczywiście, u nas możesz liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia szkolenia, a także na atrakcyjne premie i napiwki :) Chcemy dbać o Twoje dobre samopoczucie, dlatego oferujemy również dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego.

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności - praca zmianowa,

  • aktualnego badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • niekaralności

Dołącz do nas i bądź częścią naszej ekscytującej przygody w branży hazardowej!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916678781