2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Białka
Dodane 15 kwietnia 2024

Kelner/Recepcjonista

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Motel *** ZADOIL w Białce (k. Makowa Podhalańskiego) poszukuje pracownika na stanowisko kelner/recepcjonista.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej (również w weekendy i święta),
  • posiadania orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o takim samym lub podobnym charakterze.
  • mile widziana znajomość języka obcego

Obowiązki:

  • obsługa recepcji motelowej (w tym: meldowanie gości, rozliczanie pobytów, wystawianie faktur VAT),
  • obsługa restauracji: gości indywidualnych, imprez okolicznościowych,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie,
  • możliwość przyuczenia,

Lokalizacja

Białka,

Małopolskie

Małopolskie, Białka
ID: 716557346