2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Siedlce
Dodane 30 kwietnia 2024

Kelner/recepcjonista do Hotelu ***

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OFERUJEMY PRACĘ W HOTELU *** w CENTRUM SIEDLEC

Stanowisko: RECEPCJONISTA/KELNER

Zadania:

  • przyjmowanie gości hotelowych na recepcji

  • obsługa restauracji hotelowej, imprez okolicznościowych, konferencji, catering

Wymagania:

- minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- przyjemną atmosferę pracy w prestiżowym hotelu

- wynagrodzenie zależne od zaangażowania, doświadczenia i kompetencji

Wszystkich zainteresowanych, spełniających powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny.

Hotel Kamienica,

Wojska Polskiego 60, 08-110 Siedlce

+48*******86

www.hotel-kamienica.pl

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 693567193