2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Ząbkowice Śląskie
Dodane 15 kwietnia 2024

Kelner - Restauracja na Skarpie Ząbkowice Śląskie

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: kelner/kelnerka.

Miejsce pracy: Hotel i Restauracja na Skarpie,

ul. 1-go Maja 15F, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Oczekujemy:

- dyspozycyjności w weekendy,

- otwartości i komunikatywności,

- podstawowej znajomości języka angielskiego,

- dobrej organizacji pracy,

- umiejętności pracy w zespole,

- kultury osobistej,

- aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:

- obsługa Gości restauracji

- doradzanie Gościom w wyborze potraw i przedstawianie menu,

- praca podczas organizowanych przez restaurację przyjęć okolicznościowych,

- utrzymywanie porządku na sali,

- przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów sprzedaży,

- dbanie o porządek, estetykę otoczenia i wizerunek hotelu i restauracji.

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowanych prosimy o wiadomość z CV.

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 911885739