2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Grębów
Dodane 22 kwietnia 2024

KELNER Restauracja Rybka Grębów

Lokalizacja

Grębów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

RESTAURACJA RYBKA w Grębowie zatrudni na stanowisko

KELNER

(praca w sezonie letnim od kwietnia do października)

Jeśli chciałbyś dołączyć do ciekawego projektu kulinarnego RYBKA 2.0, zmotywowanego zespołu ludzi, dla których udział w podnoszeniu satysfakcji Gości z pobytu na terenie malowniczych stawów Gospodarstwa Rybackiego w Grębowie ma znaczenie, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Bądź częścią naszego zespołu i miej swój udział w tworzeniu tego pięknego miejsca.

RYBKA to restauracja a'la carte opartej na daniach z ryb słodkowodnych z własnej hodowli takich jak Karp, Pstrąg, Amur, Tołpyga, Jesiotr, Sum. Restauracja położona jest w sąsiedztwie kilkunastu stawów hodowlanych i łowiska wędkarskiego Przestanek Stawy z 10 letnią historią. We własnej szklarni dbamy o świeżość ziół i warzyw. Rybka to popularne miejsce w rejonie miast Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg zwłaszcza w sezonie letnim.

Jeżeli lubisz kontakt z innymi, czystość, porządek i dobrą organizację. Jeśli czujesz radość z serwowania posiłków i chcesz się rozwijać zawodowo, Potrafisz współpracować - To miejsce dla Ciebie

Poszukujemy osoby pełnej optymizmu w codziennej pracy

Osoby, która lubi kontakt z innymi, współdziała w zespole i jest rzetelna w swojej pracy.

Mile widziane doświadczenie w pracy kelnera lub barmana.

Opis stanowiska:

  • Sprawna i przyjazna obsługa Gości Restauracji

  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień

  • Znajomość oraz umiejętność prezentacji Menu

  • Obsługa imprez okolicznościowych i eventów

  • Dbanie o czystość i wizerunek

  • Dbałość o jak najwyższy standard obsługi

  • Czynności porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Pasja i chęć rozwoju w branży gastronomicznej.

  • Znajomość pracy na podobnym stanowisku (może być również w Obsłudze Klienta)

  • Miła aparycja oraz umiejętności nawiązywania dobrych relacji z gośćmi

  • Chęci do pracy, uczciwość i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność (praca w weekendy)

  • Kreatywność i twórcze podejście do postawionych zadań

  • Poczucie humoru, optymizm oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie

  • Nagrody za Zaangażowanie i dobre wyniki w pracy

  • Napiwki

  • Przyjazne i komfortowe warunki pracy.

  • System Zmianowy

  • Elastyczny Harmonogram Pracy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje z pracy za barem oraz z obsługi gości restauracji

  • Pracę na najnowszych tabletach w systemach informatycznych GASTRO POS z systemem pagerów oraz KDS

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Grębów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Grębów
ID: 571554686