2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Straszyn
Dodane 04 kwietnia 2024

Kelner Restauracji U Kaszuba w weekend'y

Lokalizacja

Straszyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja U Kaszuba w Straszynie poszukuje uśmiechniętych, wesołych i komunikatywnych kelnerów na weekandy.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień na sali konsumenckiej

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Dbanie o czystość lokalu

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w gastronomii

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia.

  • Dyspozycyjność co najmniej w 3 weekendy w miesiącu lub 6 dni weekendowe

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik

  • Obiady pracownicze

  • Umowe zlecenie

Lokalizacja

Straszyn,

Pomorskie

Pomorskie, Straszyn
ID: 888920722