2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Kaliszki
Dodane 25 kwietnia 2024

Kelner w renomowanej i kameralnej restauracji na mazurach

Lokalizacja

Kaliszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w renomowanej i kameralnej restauracji na Mazurach niedaleko Pisza i Ełku. Dwór Kaliszki to zabytkowy pruski Dwór, który od wielu lat przyjmuje gości oferując gościnność na najwyższym poziomie. Praca w super zespole z bardzo miłymi i kulturalnymi Gośćmi hotelu i restauracji.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.

  • Przyjmowanie zapłat.

  • Utrzymywanie czystości stołów.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.

  • Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne.

  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Kaliszki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kaliszki
ID: 903861977