2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Leszno
Dodane 15 kwietnia 2024

Kelnerka - Barmanka

Wynagrodzenie

3 600 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Burger Spot serwująca śniadania, burgery i steki poszukuje osób do pracy na stanowisko: Kelnerka/Barmanka Praca na stałe - Pełny etat oraz do ogródka wiedeńskiego p>

Doświadczenie mile widziane ! . Poszukujemy również na WEEKENDY.

Zadania:

-bieżąca obsługa gości, pomoc w serwisie potraw na miejscu w lokalu i na wynos

-przyjmowanie i realizowanie zamówień , utrzymanie czystości na stanowisku pracy i w jego obrębie

Nasze oczekiwania:

Jeżeli posiadasz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze , jesteś dobrze zorganizowana, dokładna i entuzjastycznie nastawiona do pracy i ludzi - zapraszamy Cię do współpracy.Poszukujemy osób lubiących pracę w gastro :) Poszukujemy osób z doświadczeniem .

Jeżeli poszukujesz pracy na chwilkę nie wysyłaj swojego cv.

Oferujemy;

elastyczny grafik

dogodne godziny pracy

umowa zlecenie po 3 miesiącach umowa o pracę

Praca od zaraz. CV Prosimy przesłać w załączeniu wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 757365041