2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Widzew
Dodane 08 kwietnia 2024

Kelner(ka)/ barman(ka) do pizzerii Kelo ( Chałubińskiego 22)

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do pizzerii Kelo Stoki osoby na stanowisko kelnerka/ barmanka.

Miejsce pracy : Chałubińskiego 22 .

Wymagamy:

• pozytywne nastawienie do pracy

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność

• mile widziane doświadczenia

Praca w tygodniu i weekend w systemie 2 na 2 (grafik do dogadania ze zmiennikiem).

Praca w godzinach 10 - 22 ( oraz 23)

Wynagrodzenie - dwa razy w miesiącu , wg przepracowanych godzin. Przed Tobą praca w pełnym energii Zespole, w pozytywnej atmosferze, a na dodatek: Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie .

.Obowiązki:

- obsługa kasowa gości (kasa fiskalna, terminal kart płatniczych, terminale zamówień),- obsługa zamówień,

- estetyczne wydawanie posiłków gościom,- przygotowywanie napojów zimnych i gorących,

- dbanie o stany magazynowe i ich kontrola,

- dbanie o czystość w lokalu.

W KELO dbamy o klientów, dlatego codziennie staramy się wkładać serce w to co robimy i serwujemy naszym gościom ich ulubione pizzę. Jeśli jesteś zorganizowany i lubisz pracę w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa, inicjatywa oraz zainteresowanie branżą gastronomiczną będą dodatkowymi plusami. Dołączając do nas , zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać.Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910399032