2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Trzebinia
Dodane 08 kwietnia 2024

Kelnerka/ Barmanka do pracy w weekendy

Wynagrodzenie

24 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Trzebinia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Restauracja La Playa, położona nad brzegiem Balatonu w Trzebini, serdecznie zaprasza do złożenia aplikacji na stanowisko kelnerka/barmanka. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, energiczną i lubisz pracę z ludźmi, dołącz do naszego zespołu!

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze kelnerskiej będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest konieczne – chęć do nauki i zaangażowanie są mile widziane.

  • Umiejętność obsługi klienta w sposób profesjonalny i przyjazny.

  • Gotowość do pracy w weekendy, włączając w to piątki, soboty i niedziele.

  • Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Obowiązki:

  • Obsługa gości zgodnie z standardami restauracji La Playa.

  • Przyjmowanie zamówień i dostarczanie dań i napojów do stolików.

  • Zachęcanie gości do skorzystania z dodatkowych usług i promocji.

  • Dbanie o czystość i estetykę stołów oraz otoczenia restauracji.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

  • Elastyczny grafik, z możliwością dostosowania go do Twoich potrzeb.

Restauracja La Playa to idealne miejsce dla pasjonatów gastronomii, którzy chcą się rozwijać i tworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas już dziś i wspólnie stwórzmy wyjątkową atmosferę nad Balatonem!

WYŚLIJ CV ZE ZDJĘCIEM POPRZEZ FORMULARZ OLX - APLIKACJE BEZ CV NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i zainteresowanie naszą ofertą prac

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Zespół Restauracji La Playa

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Trzebinia
ID: 910308954