2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Odolanów
Dodane 03 kwietnia 2024

KELNERKA cały etat

Lokalizacja

Odolanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień,

  • doradzanie gościom w wyborze potraw oraz informowanie ich o sposobie przygotowania,

  • znajomość obowiązującego menu oraz promocji,

  • utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy,

  • zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner / kelnerka,

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.

  • Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.

  • Dobre zdolności organizacyjne.

Lokalizacja

Odolanów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Odolanów
ID: 909173877