2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bielsko-Biała
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelnerka do obsługi śniadań Papuga Park Hotel

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Papuga Park Hotel poszukuje kelnerki do obsługi śniadań hotelowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie bufetu śniadaniowego

  • Obsługa gości na śniadaniu

  • Przygotowywanie przerw kawowych na konferencje

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Złożenie bufetu na koniec pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie / umowę o pracę

  • Darmowe śniadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na maila gastronomia(małpa)papuga.pl lub kontakt telefonicznie od pon.-pt ( 08:00 – 16:00 ) 33 8185860

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 906637505