2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Lidzbark Warmiński
Dodane 17 kwietnia 2024

Kelnerka / Kelner

Wynagrodzenie

2 800 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Poszukujemy do pracy na stanowisko , kelner/kelnerka

Osób których poszukujemy to osoby pracowite, chcące pracować w dynamicznym zespole, poszukujące wyzwań .

Zakres obowiązków :

  • przyjmowanie zamówień restauracyjnych i barowych

  • obsługa gości w restauracji

  • przyjmowanie płatności za usługę hotelową , gastronomiczną ( wystawianie faktur)

  • odpowiedzialność za stan sanitarny baru i restauracji ( porządek ).

Od kandydatów oczekujemy :

  • postawy sprzedaży

  • umiejętność stworzenia przyjaznej i miłej atmosfery

  • chęć do rozwiązywania bieżących uwag gości

  • umiejętność organizowania czasu pracy

  • mile widziana książeczka sanepidowska

  • praca na dwie zmiany 7-15 . 15-23 oraz w weekendy. ( elastyczny grafik )

Oferujemy :

  • możliwość rozwoju

  • dobre zarobki

  • pracę z bezpośrednim kontaktem z ludźmi

  • wsparcie oraz szkolenie w okresie wdrożenia.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
ID: 839153670