2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Kelnerka / kelner

Wynagrodzenie

22 - 26 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do pracy w małym, kameralnym lokalu w centrum Wrocławia.

Nie wymagamy doświadczenia, ale liczymy na zaangażowanie i chęci do pracy.

Twoje obowiązki:

  • obsługa gości restauracji, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie napojów, obsługa systemu POS

  • utrzymanie czystości w lokalu

  • zmywanie naczyń

  • pomoc przy drobnych pracach kuchennych

Oferujemy:

• elastyczny grafik (wymagamy dyspozycyjności minimum 1 weekend w miesiącu)

• rodzaj umowy do ustalenia

• częstotliwość wypłat oraz wysokość stawki do indywidualnego ustalenia

• darmowy posiłek w trakcie pracy

Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Zapraszamy do kontaktu zdecydowane osoby, które szukają zajęcia na dłużej. Proszę o dołączanie CV, wysyłane same aplikacje bez kilku słów o sobie nie będą brane pod uwagę.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 915082909