2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Zamość
Dodane 18 kwietnia 2024

Kelnerka/ Kelner/ Barman

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Kelnera/ki w Restauracji MORANDO na Starym Mieście. Praca w pełnym wymiarze godzin

Doświadczenie nie jest konieczne, chętnie przeszkolimy zainteresowane osoby.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Gości Restauracji.

  • obsługa przyjęć okolicznościowych oraz cateringów.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Utrzymywanie czystości w Restauracji.

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin. Wynagrodzenie ustalone zostanie na podstawie posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Warunki do podjęcia pracy na stanowisku kelnera/ki:

  • posiadania aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. książeczki)

  • znajomość języka polskiego

  • dyspozycyjność

  • wysoka kultura osobista

    Zapewniamy pracę w wyjątkowym miejscu, oraz możliwość współtworzenia i rozwoju Restauracji.

    Osoby bez doświadczenia, chętne do pracy przeszkolimy.

    Serdecznie zapraszamy!

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 912688310