2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Jasień
Dodane 22 kwietnia 2024

Kelnerka / kelner do SUSHI ROLA Gdańsk Jasień (na stałe)

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy ludzi energicznych i pełnych entuzjazmu na stanowisko Kelnerka / Kelner do SUSHI ROLA. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w branży gastronomicznej, uwielbiasz obsługę klienta i posiadasz umiejętność pracy w zespole, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

-Obsługa gości z uśmiechem i dbałość o ich komfort

-Przyjmowanie zamówień i obsługa systemu pos

-Doradzanie w wyborze napojów i potraw zgodnie z preferencjami gości

-Przygotowywanie i serwowanie napojów

-Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

-Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi

Wymagania:

-Doświadczenie w obsłudze klienta

-Komunikatywna znajomość języka polskiego (obowiązkowo)

-Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

-Umiejętność pracy z uśmiechem i profesjonalnym podejściem

-Wysoka kultura osobista i zdolność do utrzymania pozytywnego wizerunku

-Dyspozycyjność w weekendowe dni

Oferujemy:

-Pracę przez cały rok w miejscu z ugruntowaną pozycją na rynku

-Elastyczne godziny pracy, uwzględniające harmonogram szkoły lub innych obowiązków

-Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia ( + napiwki i + premie uznaniowe)

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, czekamy na Twoją aplikację! Prześlij swoje CV lub dzwoń.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 913642252