2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Brzeźno
Dodane 14 kwietnia 2024

Kelnerka / kelner / pomoc kelnerska Dom Zdrojowy w Brzeźnie

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Do naszego zespołu szukamy aktualnie kelnerek / kelnerów oraz pomoce kelnerskie, które wspomogą nas w sezonie lub zostaną z nami na stałe :)

Praca zarówno na cały etat jak i dodatkowa.

Zależy nam na osobach o wysokiej kulturze osobistej, zaangażowanych i obowiązkowych. W zamian oferujemy umowę o pracę, miłą atmosferę pracy w przepięknym całorocznym obiekcie zabytkowego Domu Zdrojowego w Brzeźnie.

Obowiązki:

Obsługa gości restauracji oraz gości hotelowych

Dbanie o wizerunek restauracji

Zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług

Wymagania:

Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

Schludny wygląd

Umiejętność pracy w zespole

Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w niedziele i święta)

Doświadczenie na podobnym stanowisku (pomoce kelnerskie wszystkiego nauczymy:)

Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Umowę o pracę / umowę zlecenie

Elastyczny grafik

Przyjazną atmosferę w zespole

Szkolenia

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 911708531