2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Władysławowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelnerka/Kelner - Praca Sezonowa nad Morzem - pokoje, wyżywienie

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Masz ochotę na niezapomniane wakacje nad morzem, a przy okazji chcesz zarobić? Dołącz do naszego zespołu jako Kelner/Kelnerka i ciesz się latem pełnym słońca, przygód oraz nowych znajomości!

Miejsce pracy: Władysławowo, ul. Morska, 800 metrów od plaży.

MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA PRACY JUŻ OD MAJÓWKI !!!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością napiwków,

  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych z TV i łazienką,

  • Pełne wyżywienie – śniadania, obiady

  • Lokalizację pracy tylko 800 metrów od plaży, co zapewnia codzienną dawkę morskiego powietrza i możliwość kąpieli słonecznych po pracy.

Oczekujemy:

  • Miłej aparycji i pozytywnego nastawienia do klienta,

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane – zapewniamy szkolenie.

Zadania:

  • Obsługa klientów restauracji z uśmiechem,

  • Dbanie o czystość stolików i porządek w sali,

  • Przyjmowanie zamówień i doradztwo w wyborze dań.

Dołącz do nas i spraw, aby te wakacje były niezapomniane zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych gości! Wyślij swoje CV już dziś!

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 908948002