2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzyzdroje
Dodane 19 kwietnia 2024

Kelnerka / Kelner w OSW w Międzyzdrojach

Lokalizacja

Międzyzdroje

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Usług Logistycznych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

Kelnerka/Kelner

w Międzyzdrojach, województwo zachodniopomorskie

Główne obowiązki:

  • Serwowanie posiłków, sprzątanie i zmywanie,

  • Dbałość o wizerunek ośrodka wczasowego.

Wymagania:

  • Optymizm, dokładność, sumienność i zaangażowanie,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Możliwe zakwaterowanie i posiłek w czasie wykonywanej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

O nas

Centrum Usług Logistycznych specjalizuje się w działalności hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej.

W skład firmy wchodzą dwa hotele w Warszawie, 17 Ośrodków Szkoleniowo–Wypoczynkowych oraz obiekty świadczące usługi hotelarskie, zlokalizowane na terenie całej Polski. Zatrudniamy ponad 300 pracowników, a nasza oferta stanowi jedną z największych w kraju baz noclegowych, liczącą ponad 2000 miejsc.

W ramach grupy Centrum Usług Logistycznych funkcjonuje także Lotnisko Warszawa-Babice, przeznaczone do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego oraz stacja paliw w Gorzowie Wielkopolskim.

Atutami firmy są przede wszystkim lokalizacje obiektów. Hotele i ośrodki są położone w znanych miejscowościach blisko morza, szlaków górskich oraz w centrach dużych miast.

Więcej informacji o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.cul.com.pl i www.miedzyzdroje.cul.com.pl

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 912939206