2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Fabryczna
Dodane 12 kwietnia 2024

Kelnerka/kelner w Restauracji Sushi Corner Dedala

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Restauracja Nabe na Bulwarze Dedala 12a rekrutuje.

Chcesz poznać Japonię od kuchni? Obsługa gości, zarówno osobiście, jak i przez telefon do dla Ciebie chleb powszedni? Lubisz jeść dobre rzeczy i wiesz jak skusić gościa na dodatkowe małe co nieco. Praca ok 80-100 h / miesięcznie

Opis stanowiska:

  • dbanie o dobre samopoczucie naszych gości oraz obsługa stolików

  • aktywna sprzedaż produktów

  • obsługa zamówień telefonicznych, mailowych i osobistych

  • pakowanie i wydawanie zestawów

Wymagania:

  • profesjonalne podejście do swoich obowiązków

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w gastronomii będzie dodatkowym atutem

  • chęć nauki nowych umiejętności, poznania kuchni japońskiej w szczególności sushi

  • książeczka sanepidowska

  • status studenta oraz znajomość j. angielskiego będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

Przede wszystkim oferujemy Ci stałą pracę! Wypłatę na czas! Umowę (ubezpieczenie zdrowotne)! Atrakcyjne wynagrodzenie i napiwki!

Dodatkowo

  • elastyczny grafik pracy

  • obiady pracownicze

  • zniżki pracownicze

  • fajną atmosferę w młodym i zgranym zespole

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na maila lub przez formularz na naszej stronie. Napisz, odpowiemy na Twoje pytania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 316998322