2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Wiktorowo
Dodane 12 kwietnia 2024

kelnerka (możliwe zakwaterowanie)

Lokalizacja

Wiktorowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

www.wiktorowo.com

To jedna z najpiękniej położonych baz na Szlaku Piastowskim.  Specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, wesel, przyjmujemy zorganizowane grupy młodzieżowe.

 Opis stanowiska:

Poszukujemy uśmiechniętych, pracowitych osób o dużej energii życiowej i pogodnym usposobieniu. Doświadczenie w pracy na tym stanowisku nie jest wymagane, ważna jest chęć do nauki. Studenci i uczniowie mile widziani.

Zapraszamy do pracy na cały sezon maj-wrzesień, wysoki sezon maj- czerwiec lub dorywczo.

 Wymagania:

Pracowitość, odpowiedzialność,

Dobra kondycja fizyczna

Umiejętność pracy w zespole i niekonfliktowy sposób bycia,

Oferujemy:

- pracę w systemie zmianowym- grafik dostosowujemy do możliwości pracowników,

- wyżywienie, nocleg,

- pracę w zgranym zespole, rodzinną atmosferę

W szczególności zapraszamy osoby mieszkające w naszej okolicy, z miast: Barcin, Żnin, Mogilno

Lokalizacja

Wiktorowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wiktorowo
ID: 909846388