2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Kelnerka poszukiwana do Nowoczesnej Azjatyckiej Restauracji

Wynagrodzenie

27,70 - 33,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nowoczesna restauracja Jinling Dumpling - Chinese Food z kuchnią azjatycką - oferująca dim sum oraz autentyczne dania kuchni chińskiej rekrutuje na stanowisko kelnerka.

Miejsce pracy: Kraków, Dietla 39

Wymagania:

  • dyspozycyjność - przynajmniej 4 dni w tygodniu

  • dyspozycyjność w wybrane święta i dni ustawowo wolne - warunek konieczny

  • angielski na dobrym poziomie, inne języki mile widziane

  • umiejętność organizowania pracy

  • obsługa gości

  • dbanie o komfort gości

  • schludna aparycja

  • wysoka kultura osobista

  • nie wymagany status studenta

Główne zadania:

  • przedstawianie oraz podawanie potraw,

  • zapewnienie obsługi kelnerskiej dla gości,

  • zadbanie o komfort gości,

  • przygotowywanie prostych napojów i deserów,

  • nadzorowanie stanu restauracji

  • czyszczenie i polerowanie szkła, pałeczek, sztućców oraz drobnej porcelany

  • dbanie o czystość w restauracji

  • rozwiązywanie bieżących problemów,

Oferujemy

  • wynagrodzenie w przedziale 23-25zł/h netto (na rękę) wynagrodzenie rośnie wraz z czasem zatrudnienia oraz nabytym doświadczeniem

  • pracę w nowoczesnej azjatyckiej restauracji z autentyczną kuchnią dim sum

  • wysokie napiwki

  • pracę w młodym zespole

  • posiłek pracowniczy x2

  • szkolenia

  • premię za dobrze wykonaną pracę

  • dla studentów sinologii i studiów azjatyckich - możliwość podszkolenia języka chińskiego, mandaryńskiego

  • po dłuższej współpracy umowę o pracę

Prosimy przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych. Po pozytywnej ocenie CV kandydata, nastąpi kontakt telefoniczny

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911110836