2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Dębniki
Dodane 19 kwietnia 2024

Kelner(ka)– restauracja Mucho Gusto, Ruczaj

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Do restauracji hotelowej na Ruczaju poszukujemy energicznych i chętnych do pracy osób na stanowisko kelner(ka) .

Umowa o pracę lub zlecenie. Praca od zaraz na stałe lub dorywczo.

Atrakcyjna stawka godzinowa w zależności od doświadczenia ustalana indywidualnie na rozmowie.

Zakres obowiązków dla kelnerów:

- obsługa gości a’la carte

- obsługa imprez okolicznościowych

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Zakres obowiązków dla barmanów:

- profesjonalna obsługa gości

- przygotowywanie napoi zgodnie ze standardami firmy

Wymagana wysoka kultura osobista, doświadczenie na podobnym stanowisku, język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym, dyspozycyjność (również w weekendy).

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz OLX lub telefonicznie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 830159044