2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 09 kwietnia 2024

Kelnerka - Szczecin Centrum - cały etat

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NiePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Avocado Międzyzdroje to firma zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów. Poszukujemy pracowników na stanowisko: Kelnerka do kawiarni w centrum miasta.

Wymagania:

- umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów,

- zaangażowanie i pozytywne nastawienie,

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- dbałość o czystość oraz estetykę miejsca pracy,

- punktualność i dyspozycyjność,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycycyjność

Obowiązki:

- sprzedaż wyrobów cukierniczych oraz napojów

- samodzielna obsługa klientów cukierni/kawiarni,

- obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie sprzedaży,

- dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu, zmywanie naczyń

  • przygotowanie napojów, deserów

Oferujemy:

- satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- rabat pracowniczy w naszych cukierniach

-terminowa wypłata

-elastyczny grafik

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zaangażowania, możliwość premii.

Proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 897265366