2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Chłopy
Dodane 14 kwietnia 2024

Kelnerkę Kelnera Cafe Ledan i Ośrodek Ledan Chłopy k. Mielna

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chłopy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kelnerka kelner Zatrudnimy osoby uśmiechnięte kreatywne i asertywne w naszej Kawiarni Cafe Ledan oraz do jadalni hotelowej Obsługa Gości w Kawiarni oraz lub na posiłkach przyjazna atmosfera fajna ekipa.. Praca całoroczna

W Kawiarni Cafe Ledan oraz jadalni Ledan

Kelner

Zakres obowiązków: -

Obsługa gości w Kawiarni Cafe Ledan

Rozliczanie dzienne oraz przygotowanie Kawiarni Cafe Ledan

Obsługa gości w jadalni, stołówce Ledan i Cafe Ledan

Kompleksowa obsługa klienta w jadalni -

Przygotowanie Jadalni i Bufetów dla klientów -

Serwowanie potraw i napoi -

Utrzymanie Jadalni w czystości -

Przygotowanie miejsca pracy a może chętną do nauczenia się

Wymagania: -

Komunikatywność i zdolności interpersonalne -

Wysoka kultura osobista -

Odpowiedzialność -

Aktualna książeczka sanepid

STUDENCI MILE WIDZIANI

Lokalizacja

Chłopy,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chłopy
ID: 675158576