2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Legnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Key Account Managem/Bussines Development Manager

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Dla naszego Klienta, producenta  w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy zaangażowanej osoby, z umiejętnością pracy na projektach, na stanowisko Key Account Manager/Bussines Development Manager.

Miejsce pracy: Wykroty (elastyczny czas pracy, hybryda)

Produkt: produkcja z tworzyw sztucznych, szyta pod klienta

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zarządzanie bazą klientów oraz wsparcie ich na każdym etapie projektu

  • powiększanie portfela klientów

  • przygotowywanie i monitorowanie spotkań

  • prowadzenie negocjacji

  • bieżącą współpracę z kierownikami projektów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki techniczne

  • doświadczenie w sprzedaży na stanowisku specjalisty lub managera

  • umiejętność pracy na długoterminowych projektach

  • znajomość języka angielskiego min. B2 - warunek konieczny

  • znajomość rysunku technicznego

  • analityczne i przedsiębiorcze myślenie

  • otwartość, wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na klienta

KLIENT OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • wynagrodzenie 2 składnikowe: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny

  • elastyczny czas pracy

  • opieka medyczna

  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód służbowy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 914161943