2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łódź
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Key Account Manager

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, śląskie

W związku z szerokimi planami ekspansji, poszukujemy osób, z doświadczeniem chcących mieć współudział w budowaniu największego i najnowocześniejszego operatora vendingowego w Polsce, a w efekcie również wpływać na własny rozwój i awans zawodowy.

To właśnie Ciebie szukamy jeśli:

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie i niepodważalne sukcesy na stanowisku handlowym w segmencie B2B (warunek konieczny),

  • posiadasz doświadczenie we współpracy z firmami produkcyjnymi o wysokim zatrudnieniu i/lub doświadczenie we współpracy z podmiotami branży facility management (warunek konieczny),

  • jesteś skuteczny w osiąganiu celów (warunek konieczny),

  • posiadasz zdolność do samodzielnej pracy oraz umiejętność planowania i organizowania,

  • jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zarządzać czasem pracy,

  • zawsze widzisz szklankę do połowy pełną a jednocześnie umiesz realnie oszacować możliwości i ryzyko,

  • cechuje Cię przedsiębiorczość, poczucie odpowiedzialności i konsekwencja w działaniu,

  • cieszy pozyskiwanie stałych Klientów i doradcza praca z Klientami,

  • posiadasz prawo jazdy i lubisz się przemieszczać.

Docenimy Twoje atuty:

  • Twoim niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w branży vendingowej,

  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży: benefitowej, BHP, materiałów biurowych lub opieki medycznej, ochrony i monitoringu, usług kurierskich.

Twoje zadania będą polegały na:

  • pozyskiwaniu lokalizacji dla maszyn vendingowych i kantyn automatycznych, oraz efektywnej sprzedaży usług vendingowych,

  • budowaniu, rozwijaniu oraz utrzymywaniu relacji biznesowych z obecnymi klientami firmy,

  • doradztwie Klientom z sektora facility management, we wdrażaniu najlepszych rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

 Oferujemy:

  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 910982214