2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Budzyń
Dodane 26 kwietnia 2024

Key Account Manager

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Budzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Oferta Pracy: Key Account Manager

Miejsce pracy: Możliwość pracy zdalnej

Sollux Lighting jest rozwijającą się firmą w branży e-commerce, poszukującą doświadczonego Key Account Managera, który dołączy do naszego zespołu. Szukamy osoby z pasją do sprzedaży i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami.

Zakres Obowiązków:

·         Zarządzanie sprzedażą: Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży marek firmy do kluczowych klientów, w tym dbanie o pełną dostępność asortymentu i wprowadzanie nowych produktów.

·         Planowanie sprzedaży: Opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych, wdrażanie strategii sprzedaży, przygotowywanie raportów oraz indywidualnych rozwiązań współpracy z klientami.

·         Negocjacje handlowe: Prowadzenie efektywnych negocjacji z kluczowymi klientami, od etapu przygotowania do finalizacji umów handlowych.

·         Analiza i raportowanie: Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji dotyczących współpracy z klientami, rentowności oraz możliwości rozwoju.

·         Zarządzanie budżetem: Skuteczne zarządzanie przyznanym budżetem współpracy z klientami.

·         Inicjowanie akcji sprzedażowych: Rekomendacja i realizacja działań wspierających sprzedaż, zarówno w zakresie komunikacji, jak i promocji.

·         Współpraca między działowa: Aktywna współpraca z innymi działami firmy w celu maksymalizacji wyników sprzedaży.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku Key Account Managera lub podobnym, w sektorze e-commerce.

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1).

·         Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

·         Praktyczna znajomość pracy z systemami CRM.

·         Umiejętność analizy danych oraz przygotowywania raportów i prezentacji.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę na pełny etat.

·         Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 4-8 tys. zł. netto, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

·         Możliwość pracy zdalnej.

·         Udział w największych branżowych wydarzeniach w Europie.

·         Pracę w dynamicznym zespole, na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku.

Jeśli jesteś osobą, która chce mieć realny wpływ na rozwój sprzedaży i budowanie relacji z kluczowymi klientami, zapraszamy do aplikowania!

W pierwszej kolejności prosimy, abyś wypełnił ankietę, którą przygotowaliśmy dla Ciebie.

Odezwiemy się do wybranych osób.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Budzyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Budzyń
ID: 911235945