2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Nowa Huta
Dodane 16 kwietnia 2024

Key Account Manager

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma KGK TREND właściciel marek Xblitz

poszukuje kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

·        Pozyskiwanie nowych Klientów w branży elektroniki użytkowej dla marki XBLITZ

·        Aktywna sprzedaż Xblitz we wszystkich kanałach sprzedaży i dużych sieciach sprzedaży

·        Współpraca z dystrybucjami

·        Współpraca z największymi sieciami handlowymi

·        Realizacja planów sprzedażowych marki Xblitz

·        Współtworzenie strategii Działu Handlowego, analiza rynku, trendów

·        Reprezentacja firmy na targach i eventach branżowych

·        Szkolenie zewnętrzne sprzedawców i klientów

Nasze wymagania

·        Znajomości branży elektroniki użytkowej (mile widziane)

·        Świadomości biznesowej

·        Dyspozycyjności

·        Doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży minimum 1 rok

·        Umiejętności budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

·        Samodzielności w działaniu oraz wysoki poziom wyczucia rynku

·        Otwartości na ludzi, pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

To oferujemy

·        Ciekawe wyzwania

·        Umowę o prace/B2B

·        Atrakcyjny system premiowy

·        Kartę sportową

·        Prywatną opiekę medyczną

·        Telefon służbowy

·        Atrakcyjne zakupy pracownicze

·        Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie, w której będziesz miał realny wpływ na budowanie strategii sprzedażowej w Europie. Cenimy ludzi otwartych, kreatywnych i z pomysłami. Wspieramy każdy rozwój zawodowy.

Benefity

·        dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

·        zniżki na firmowe produkty i usługi

·        parking dla pracowników

O nas

KGK TREND SP Z O.O. to prężnie rozwijająca się firma stojąca za spektakularnym sukcesem marki Xblitz. Xblitz to lider z kategorii wideorejestratorów, alkomatów i wielu akcesoriów dla kierowców.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 911890625