2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Wielkopolskie
  6. Key Account Manager - Piaski
Dodane 09 kwietnia 2024

Key Account Manager - branża gadżetów reklamowych

Lokalizacja

Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie stałych relacji z klientami i dostawcami,

  • Przygotowywanie wyjątkowo atrakcyjnych ofert, które zachwycą naszych klientów,

  • Skuteczne negocjowanie warunków realizacji zamówień,

  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień,

  • Przygotowywanie kosztorysów oraz zestawień sprzedaży,

  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych - będziesz naszą gwiazdą!

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim talentu do gadania,

  • Uśmiechu, bo cenimy sobie pozytywną energię w zespole,

  • Komunikacji na poziomie telepatii,

  • Kreatywności - w końcu gadżety reklamowe to mała sztuka!

  • Zdolności do zarządzania czasem, nawet jeśli to czas na kawę,

  • Doświadczenia w sprzedaży – nawet jeśli sprzedawałeś lemoniadę jako dziecko,

  • Znajomości pakietu MS Office i PowerPoint, a znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem,

  • Prawa jazdy kat. B – czasami może się przydać,

  • Języka angielskiego – ale bez stresu, komunikatywność wystarczy!

To oferujemy

  • Umowę o pracę, bo stabilność to podstawa.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym.

  • Stałe godziny pracy, które umożliwiają zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym,

  • Pracę w biurze pod Gostyniem – na tyle blisko, żeby nie marudzić na dojazd,

  • Szkolenia, sprzęt i fajną atmosferę – bo praca to nie tylko obowiązki!

Lokalizacja

Piaski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piaski
ID: 897958545