2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Lubuskie
  6. Pozostałe w HR - Gorzów Wielkopolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Handlowiec z doświadczenie/Branrza HR

Wynagrodzenie

10 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

•          podejmowanie aktywnych działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów / nowych zleceń rekrutacyjnych;

•          sprzedaż nowoczesnych usług HR (outsourcing, leasing pracowniczy, rekrutację);

•          inicjowanie kontaktu z klientami, walidacja rynku, negocjacje, przygotowanie ofert, umów oraz doradztwo dotyczące rynku pracy;

•          budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z obecnymi i przyszłymi Klientami;

•          wsparcie dla Klientów i współpracowników w ramach realizowanych umów;

•          realizacja założonych celów sprzedażowych tygodniowych i miesięcznych;

•          ścisły kontakt oraz współpraca z osobami z zespołu w ramach realizacji rekrutacji;

•          realizowanie procesów rekrutacyjnych;

•          bieżące raportowanie efektów pracy;

•          dbałość o wizerunek firmy i świadczenie wysokiej jakości usług.

Wymagania pracodawcy

•          doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą usług B2B ( preferowane usługi z obszaru rekrutacji lub inne dedykowanie działom HR);

•          doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów B2B;

•          doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z dużymi firmami miedzy innymi firmy produkcyjne, logistyczne;

•          umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi;

•          umiejętność zarządzania, planowania i organizacji pracy;

•          komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakty biznesowe;

•          umiejętność pracy zespołowej;

•          wyższe wykształcenie;

•          aktywne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

•          doświadczenie w pracy rekrutacyjnej;

•          doświadczenie w sprzedaży  międzynarodowej;

•           znajomość innych języków (rosyjski, nieniecki).

Pracodawca oferuje

•          stabilne  warunki pracy w oparciu o umowę o pracę  lub współpracy na B2B;

•          wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy z wynikami oddziału;

•          dobra lokalizacja biura – centrum;

•          niezbędne narzędzia pracy;

•          pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne i inne);

•          hybrydowy tryb pracy - możliwość 2 dni pracy z domu;

•                   możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat;

•                  możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, audytor, opiekun customer delight.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911201748