2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Małopolskie
  6. Key Account Manager - Targowisko
Dodane 22 kwietnia 2024

Key Account Manager - stomatologia

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Targowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią produktów dla lekarzy weterynarii VET FOR YOU SP.Z O.O. z siedzibą w Bochni przy ul Partzantów 51 do niedawna w Targowisku pod Krakowem.

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu klinik leczniczych dla zwierząt.

Poszerzamy naszą ofertę o produkty dla lekarzy stomatologii, w związku z tym zapraszamy do współpracy osoby zainteresowne.

W niedalekiej przyszłości zamienimy status hurtowni na hurtownię farmaceutyczną.

Mile widziana osoba z woj. małopolskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie pozycji na rynku nowego dystrybutora produktów stomatologicznych

  • Pozyskiwanie nowych klientów z segmentu stomatologicznego

  • Prezentacja produktów znajdujących się w portfolio hurtowni oraz przygotowywanie

    indywidualnych ofert handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Produktowe wsparcie personelu klinik

  • Realizację planów sprzedażowych w oparciu o politykę handlową i wartości firmy

  • Monitorowanie działań marketingowych na podległym terenie

  • Współpraca z producentami

  • Udział w konferencjach i eventach branżowyc

    Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży stomatologicznej (hurtownia i producent), mile widziane w segmencie produktów premium

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu

  • Ukierunkowanie na sukces i silna motywacja do osiągania celów biznesowych

  • Zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klientów

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, kreatywność i

    zaangażowanie w pracę

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

  • preferowane miejsce zamieszkania to: woj. mazowieckie; śląskie; małopolskie

Oferujemy

  • Możliwość stworzenia projektu od podstaw

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B do wyboru

  • Ciekawą pracę

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy takie jak: laptop, smartfon, samochód służbowy

Lokalizacja

Targowisko,

Małopolskie

Małopolskie, Targowisko
ID: 859370874