2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Łódzkie
  6. Key Account Manager - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 25 kwietnia 2024

Key Account Manager w dziale HORECA

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków:

·         Utrzymywanie kontaktów biznesowych z kluczowymi klientami oraz rozwój sprzedaży na określonych rynkach zagranicznych

·         Poszukiwanie nowych klientów na obsługiwanym rynku

·         Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w spotkaniach i targach międzynarodowych

·         Realizacja budżetu sprzedażowego w zakresie przydzielonych rynków

·         Prowadzenie negocjacji i finalizowanie kontraktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi

·         Monitorowanie i analiza popytu rynku eksportowego i obsługiwanych kluczowych klientów

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej (mile widziane w branży spożywczej) – dla osób z mniejszym Doświadczeniem zapewniamy eksperckie wsparcie we wdrożeniu

·         Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego do codziennej komunikacji z klientami międzynarodowymi

·         Dynamizm w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność

·         Umiejętność sprawnego koordynowania procesów handlowych

·         Prawo jazdy kat. B

·         Gotowość do podróży służbowych (2-3 dni w miesiącu i wyjazdy na targi międzynarodowe 2-3 razy w roku)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 867083867