2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Tychy
Radosław Bugaj
Dodane 06 maja 2024

Key Account Manager z językiem niemieckim

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Dla naszego klienta, uznanej firmy transportowo-spedycyjnej, która została uhonorowana tytułem "Operatora Logistycznego Roku 2023", "Pracodawcy TSL 2023", a także "Solidny Pracodawca" 2022 i 2023 oraz otrzymała prestiżowe wyróżnienie "Orły Przedsiębiorczości 2023", poszukujemy nowego członka zespołu. Jako lider w branży międzynarodowego transportu drobnicowego zróżnicowaną flotą własną, z infrastrukturą własnych obiektów magazynowych typu cross-dock poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Key Account Manager z językiem niemieckim;

  • Lokalizacja: Tychy;

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Pozyskiwanie nowych obszarów biznesowych w zakresie Klientów strategicznych na terenie krajów niemieckojęzycznych;

  • Spotkania z potencjalnymi Klientami i weryfikacja ich potrzeb w zakresie usług logistycznych oraz prezentowanie oferty firmy;

  • Opracowanie propozycji współpracy (ofert handlowych) opartych zarówno o standardowe rozwiązania, jak również indywidualne projekty dostosowane do oczekiwań Klientów;

  • Negocjacja warunków handlowych z Klientami;

  • Reprezentacja firmy na spotkaniach branżowych, konferencjach i targach zarówno krajowych jak i międzynarodowych;

  • Budowanie na bieżąco bazy Klientów;

  • Nadzorowanie przyjmowania i realizacji zleceń związanych z przesyłkami (import i eksport);

  • Wdrażanie działań mających na celu rozwój naszych usług;

  • Analiza rynku w zakresie działań konkurencji.

OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie 2 lata na stanowisku handlowym w branży usług transportowo - spedycyjnych - warunek konieczny;

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie - warunek konieczny;

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych w celach służbowych, w tym spotkań z klientami i udziału w międzynarodowych targach branżowych;

  • Bardzo dobra znajomość branży TSL;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów;

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność rozumienia potrzeb Klientów i dostosowywania własnej oferty do wymagań Klientów;

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz najlepiej udokumentowane sukcesy w zakresie prowadzenia projektów dotyczących Klientów strategicznych;

  • Samodzielności oraz postawie nastawionej na uzyskiwanie rezultatów i satysfakcji Klienta;

  • Sumienność oraz bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Prawo jazdy kat. B;

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B zależnie od preferencji kandydata;

  • Wysokie wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy;

  • Nowy samochód służbowy i narzędzia niezbędne do wykonywania zadań;

  • Jasną i sprecyzowaną ściężkę rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Karta Multisport;

  • Szkolenia specjalistyczne;

  • Dedykowany program wdrożeniowy;

W aplikacji proszę o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MoveON! Consulting Radosław Bugaj z siedzibą ul. Jasna 36/6, 43-190 Mikołów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 913653707