2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Mazowieckie
  6. Key Account Manager - Wiązowna
Dodane 23 kwietnia 2024

Key Account Manger

Lokalizacja

Wiązowna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. jest jedną z największych firm poligraficznych w kraju.

Specjalizujemy się w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych, takich jak standy i ekspozytory, oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Wiązowna

Opis stanowiska:

  • aktywne i efektywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów,

  • sporządzanie wycen i ofert oraz negocjowanie kontraktów,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • raportowanie wyników.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym,

  • preferowana branża poligraficzna, materiały POS,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • wysoka kultura osobista, samodzielność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją wyników,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w stabilnej firmie zorientowanej na rozwój,

  • płacę zasadniczą oraz system prowizyjny zależny od wyników sprzedaży,

  • narzędzia niezbędne w pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),

  • Pakiet Benefitów: Opieka Medyczna i Karta Multisport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU,

  • przyjazną atmosferę pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Drukarnia Ellert w Wiązownej , ul. Nadrzeczna 17.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 912131644