2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Świętochłowice
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca 1/2 etatu Piekarnia Cukiernia (samochód elektryczny)

Wynagrodzenie

2 550 - 2 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

POPOWICZANKA Piekarnia Cukiernia, to prężnie rozwijająca się firma - zaopatrująca w swoje wyroby teren Górnego Śląska, oraz Zagłębia.

Poszukujemy osób na stanowisko: KIEROWCA

Miejsce pracy: Świętochłowice ul. Bukowa 1

OFERUJEMY:

  • Pracę w szybko rozwijającej się, rodzinnej firmie

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwózka towaru nowoczesnym samochodem dostawczym MAN E-TGE na prąd

PODSTAWOWE ZADANIA:

  • Załadunek skrzynek z towarem na samochód

  • Rozwózka wyrobów piekarniczych / ciastkarskich po sklepach spożywczych

  • Utrzymywanie powierzonego mienia w należytej czystości

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w kierowaniu samochodu dostawczego

  • Profesjonalizmu w podejściu do pracy

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 908245073