2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Suchanino
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca/Agent do wypożyczalni samochodów GDAŃSK

Wynagrodzenie

3 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Suchanino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Jako Quanta Cars jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych która istnieje na rynku od 2017 roku. Stawiamy na współpracę, miłą atmosferę oraz życzliwość w pracy. Jesteśmy ambitnymi miłośnikami motoryzacji, nastawionymi na sukces i rozwój zawodowy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowcy w wypożyczalni samochodów – odział Gdańsk

Miejsce:

·        Gdańsk i okolice

Co oferujemy:

·        pracę na nowoczesnej flocie samochodów w tym aut premium

·        elastyczny czas pracy

·        zniżki na najmy pracownicze

·        telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy

·        kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

·        atrakcyjne bonusy za dodatkową sprzedaż usług

·        pracę w młodym i zgranym zespole

·        przyjazną atmosferę

  • możliwość rozwoju w strukturach spółki

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z określonym systemem wynagrodzeń

  • możliwa praca w formie dorywczej (weekendy/wieczory)

Obowiązki:

·        obsługa klientów na terenie Warszawy i okolic

·        przygotowanie pojazdu dla klienta

·        międzymiastowe relokacje pojazdów

·        podstawienie i odbiór pojazdów z serwisów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • prawo jazdy kategorii B

  • dobra organizacja czasu pracy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·        status studenta/ucznia (warunek konieczny)

·        dyspozycyjność

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Suchanino
ID: 893322303