2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca autobusu - kat. D

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

PKS Tomaszów Mazowiecki poszukuje kandydatów na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU.

Zakres obowiązków:

- bezpieczny przewóz pasażerów na wyznaczonych trasach,

- prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie,

- prowadzenie autobusu, zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy

 Wymagania:

- Prawo jazdy kat. D,

- Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej (przewóz osób),

- Uczciwość oraz punktualność oraz dyspozycyjność

Dodatkowo:

- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kat. D

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie ofert pracy na adres e-mail.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 855864292