2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Jonkowo
Dodane 11 kwietnia 2024

KIEROWCA autobusu kat. D atrakcyjne zarobki!!!

Lokalizacja

Jonkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. D

Opis

Firma transportowa poszukuje kierowców na linie regularne

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz osób zgodnie z harmonogramem na terenie gminy Jonkowo

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulacji dotyczących transportu publicznego

  • Prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie

  • Utrzymywanie czystości wewnątrz i na zewnątrz pojazdu

  • Zgłaszanie incydentów drogowych, wypadków, awarii lub innych nieprawidłowości zarówno pracodawcy, jak i odpowiednim służbom

  • Współpraca z innymi kierowcami oraz członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań

  • Zachowanie wysokiego standardu obsługi klientów i wrażliwości na ich potrzeby

  • Zachowanie czujności, ostrożności i bezpieczeństwa na drodze w celu minimalizowania ryzyka wypadków drogowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. D

  • Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób

  • Aktualne badania lekarskiej oraz psychotechniczne

Lokalizacja

Jonkowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Jonkowo
ID: 891556280