2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Głogów
Aleksandra
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca autobusu - stała linia pracownicza (baza w Głogowie)

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Jesteś mieszkańcem Głogowa?

Szukasz pracy jako kierowca (kat. D)?

A może szukasz nowej pracy i nowego miejsca zamieszkania?

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

W związku z  dynamicznym rozwojem  poszukujemy  współpracownika na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU - na stałej linii pracowniczej

Tylko w naszej firmie otrzymasz Opiekuna Wdrożeniowego - czyli osobę kontaktową, która mówi w Twoim języku (polski, ukraiński, gruziński, rosyjski) tak by Twój proces wdrożenia przebiegał sprawnie i bezstresowo.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie autobusu zgodnie z harmonogramem na stałej linii pracowniczej

  • kierowanie autobusem zgodnie z przepisami o ruchu drogowym

  • dbanie o bezpieczeństwo własne, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego

  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem

  • informowanie personelu nadzoru o wszelkich utrudnieniach

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii D

  • wysoka kultura osobista

  • kompetencje komunikacyjne

  • uprawnienie do przewozu osób - kod 95

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich oczekiwań: umowa o pracę, umowę zlecenie

  • elastyczny grafik: dostosowany do Twoich potrzeb, dając Ci realny wpływ na swój czas pracy

  • pracę na stałej trasie dziennie ok 200km - codzienny powrót

  • zaplecze socjalne w tym dostosowane do potrzeb kierowców miejsca odpoczynku

  • satysfakcjonujące warunki finansowe

  • przyjazną atmosferę pracy

Jesteś zainteresowany/a?

Nie masz czasu, nie masz przygotowanego CV?

Nic nie szkodzi!

Wyślij SMS o treści "PRACA" na nr 50*******29 - oddzwonimy!

Masz gotowe CV? Wysyłaj !

Masz jakiekolwiek pytania?

Nie ma problemu! Dzwoń! Chętnie odpowiemy - mówimy również w Twoim języku ;-)

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 911261055