2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca B Allegro One Kurier lub przewoźnik

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Perti zatrudni osoby chcące podjąć prace na stanowisku kuriera. Praca polega na doręczaniu jak i realizowaniem odbiorów przesyłek w określonym rejonie. Osoba podejmująca prace obsługuje jeden określony rejon stale,

  • kierowca kat. B. do odbiorów i doręczeń

  • praca od poniedziałku do piątku oraz jako praca dodatkowa w soboty

  • praca w przedziale 06:00-16:00

Stawka za paczke

Zadania:

  • dostarczenie paczek do klientów oraz one boxów

  • odbierania paczek od klientów oraz one boxów

Wymagania:

  • dyspozycyjność

    wlasne auto (minimum combi)

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole

  • terminowe wynagrodzenia do 10-ego,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie C.V. na olx.pl Aby twoje C.V. zostało rozpatrzone musi zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu procesu rekrutacji , twoje dane zostaną usunięte.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 686907548