2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca kat. C / Magazynier w Hurtowni Stali

Wynagrodzenie

32 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w Hurtowni Stali w wymiarze - Pełny etat kat. B lub C lub E

Poszukujemy kierowcy/ magazyniera do pracy w hurtowni Stali

Wymagania:

  • Prawo Jazdy Kat.B ,C, lub C+E, uprawnienia na wózek widłowy lub dźwig (dodatkowy atut)

  • Zdolność orientacyjna w terenie

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera

  • Obsługa magazynu wg wskazań działu sprzedaży.

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Prace magazynowe-bieżące

  • Zagospodarowanie asortymentu

  • Mile widziane uprawnienia na koparko ładowarkę JCB 3CX

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na Koparko Ładowarce

  • Dbanie o prządek na przydzielonym odcinku pracy

  • kompletowanie zamówień z działu sprzedaży

  • przyjmowanie towaru

  • wydawanie towaru dla klienta

  • umiejętność jazdy z przyczepką typu dłużyca

Zadania:

  • Transport wyrobów hutniczych do klientów do 200 km

  • Współpraca przy załadunku,

  • zabezpieczenie ładunku przed przemieszczaniem się na samochodzie

  • Znajomość dokumentów związanych z wysyłką materiału WZ, Faktura

  • Obsługa klienta w przypadku braku transportu

  • Obsługa placu i klienta na magazynie.

Oferujemy Pracę w wymiarze:

  • Pełny etat.

  • Kursy w promieniu 200 km od bazy.

  • Możliwość dodatkowych zleceń

  • Jedna zmiana 8h.

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy zlecenie / Umowa o Pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 27zł/netto/1h

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 lub do 17:00.

  • Możliwość podjęcia pracy dodatkowej w określone wcześniej dni tygodnia i soboty.

Kontakt:

  • 5 3 2 1 3 2 8 1 1

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 693491938