2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca betonomieszarki

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do naszego Zakładu w Bytomiu osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom.

Zakres obowiązków:

•    Transport betonu samochodem typu gruszka z węzła betoniarskiego na budowę.

•    Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

•    Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów.

•    Dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:

•    Doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku.

•    Prawo jazdy kat. C lub C+E.

•    Świadectwo kwalifikacji.

•    Aktualne psychotesty.

Oferujemy:

•    Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

•    Milą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.

•    Prywatną opiekę medyczną.

•    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu, Grupa BERGER jest obecnie stałym elementem w branży budowlanej. W ponad 100 lokalizacjach w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji 2700 pracowników oferuje najwyższą jakość i najlepsze rozwiązania ekonomiczne.

Gotowy na udaną przyszłość? Wyślij nam swoją aplikację za pomocą przycisku ,,Aplikuj"

BERGER BETON Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 50

41-902 Bytom

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 817460931