2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Jelenia Góra
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca betonomieszarki

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do naszego Zakładu w Siedlęcinie osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlęcin.

Zakres obowiązków:

• Transport betonu samochodem typu gruszka z węzła betoniarskiego na budowę.

• Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

• Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów.

• Dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:

• Doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku.

• Prawo jazdy kat. C lub C+E.

• Świadectwo kwalifikacji.

• Aktualne psychotesty.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Milą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu, Grupa BERGER jest obecnie stałym elementem w branży budowlanej. W ponad 100 lokalizacjach w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji 2700 pracowników oferuje najwyższą jakość i najlepsze rozwiązania ekonomiczne.

Gotowy na udaną przyszłość? Wyślij nam swoją aplikację za pomocą przycisku ,,Aplikuj"

BERGER BETON Sp. z o.o.

ul. Lwówecka 4

58-522 Siedlęcin

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 901311318