2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Aniołki
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca Betonomieszarki Euro-Trans

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

EURO - TRANS TO LIDER ZINTEGROWANYCH ROZWIĄZAŃ TRANSPORTOWYCH, DEDYKOWANYCH BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE.

ZATRUDNIMY:

Kierowcę Betonomieszarki

Miejsce pracy:Gdańsk

Opis stanowiska:

· Transport betonu pomiędzy wytwórnią betonu a wskazaną budową.

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

· Prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

· Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

· Świadczenie usług w ramach własnej działalności gospodarczej.

· Przeszkolenie dla osób bez doświadczenia w obsłudze taboru .

· Terminowe rozliczenia.

· Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.

· Dla chętnych oferujemy możliwość zdobycia uprawnień do obsługi pompy do betonu lub operatora ładowarki

· Możliwość zakwaterowania dla osób z innych miast.

Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, przez EURO-TRANS Sp. z o.o, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 605363488