2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Bukowo
Dodane 26 kwietnia 2024

KIEROWCA BUS KAT. B Hurtownia Gastronomiczna

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją artykułów żywnościowych w sektorze HoReCa poszukuje kandydatów na stanowisko: kierowca kat. B

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania na stanowisku:

  • załadowanie, sprawdzenie, dostawa i rozładowanie towaru

  • rozliczanie trasy (dokumenty oraz gotówka, jeżeli była pobierana od klientów)

Zapraszamy kandydatów, którzy:

  • posiadają prawo jazdy kat. B i potrafią prowadzić auta typu bus do 3,5 t

  • szybko się uczą, są punktualni i mają dobrą organizację pracy

  • posiadają aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub są gotowi do jej wyrobienia

  • doświadczenie w dystrybucji spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę jednozmianową (od rana) od poniedziałku do piątku, średnio 8 h dziennie

  • wynagrodzenie na poziomie 5-7 tysięcy brutto (podstawa + premia)

  • niezbędne szkolenia ułatwiające pracę początkującym kierowcom

  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

  • benefity w postaci dofinansowania kart MultiSport i możliwość grupowego ubezpieczenia na życie

Jeżeli jesteś zainteresowany zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu! :)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 897018035