2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierowca busa EU (wyjazdy 3/1, 4/1, 5/1 )

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

OPIS

Zatrudnię kierowcę kat B. w transporcie międzynarodowym (DE, NL, BE, DK, CH, IT, CZ, SK, SLO, HU) prawo jazdy kat. B

Baza 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

- Prowadzenie samochodu marki Renault Master. (kurnik), z winda, Mercedes Sprinter bliaszanka

- System pracy minimum 3 tygodnie jazdy na tydzień wolnego lub 4/1, 5/1

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo (system dniówkowy, zależny od rodzaju zatrudnienia).

- Formy zatrudnienia:

-Umowa zlecenie

-Własna działalność gospodarcza

W przypadku braku działalności pomagamy załatwić wszystkie niezbędne formalności

- Stabilne miejsce zatrudnienia.

Zapewniamy:

- Nowoczesną flotę. Pojazdy zadbane technicznie

- Niezbędne wyposażenie kierowcy

- Wsparcie spedytorów.

- Pracę w miłej atmosferze.

Oczekujemy:

- Prawa jazdy kat. B

- Chęci do pracy (szukamy osób nastawionych na długą współpracę)

- Kultury osobistej, uczciwości i zaangażowania w pracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 51*******71 WhatsApp, lub za pomocą olx. CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 909555457