2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bielawa
Dodane 23 kwietnia 2024

kierowca busa międzynarodowy Włochy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukuję kierowcy na wyjazdy międzynarodowe ( Polska-Włochy-Polska) , wyjazdy przeważnie 3-4 dniowe, szukam na trasie, wyjazd wtorek- powrót sobota jak również wyjazd niedziela- powrót środa/czwartek. Szukam osoby z doświadczeniem tylko i wyłącznie !

Umowa o pracę!

Obowiązki:

  • Punktualność.

  • Korzystanie z nawigacji samochodowej do wyznaczania najlepszej trasy.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami niezależnie od okoliczności.

  • Pilnowanie, aby pojazd był zawsze zatankowany i gotowy do użycia.

  • Ekonomiczna jazda, dbałość o pojazd

  • Dyspozycyjność

  • Elastyczność

Wymagania:

  • Doświadczenie

  • Ważne prawo jazdy.

  • Dobre zarządzanie czasem.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 817169318